Eco House BM

Budowanie to nasza pasja

Nasza hurtownia oparta jest na solidności, niezawodności, profesjonalnej obsłudze dzięki której zyskaliśmy zaufanie klientów. Prowadzimy sprzedaz hurtowa i detaliczna. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości narzedzia jak rowniez materiały budowlane znanych producentów takich jak Polimin, Ceresit, Mapei, Cekol, Kubala, Wkret Met itp.

Szeroki asortyment materiałów oraz konkurencyjne ceny z pewnością przyciągną i zadowolą niejednego klienta. W naszej ofercie znajdą się kleje, tynki, gładzie, wkręty, narzędzia, taśmy i wiele innych. Gwarantujemy naszym klientom dostęp do najnowszych technologii stosowanych w budownictwie. Świadczymy usługi transportowe sprzedawanych przez nas materiałów budowlanych. Wiemy jak ważna jest terminowość w branży budowlanej, dlatego dbamy o to by transport docierał do naszych klientów zawsze na czas. Potrzeby naszych klientów są dla nas priorytetem.

Strona główna

Najwyższa jakość produktów.
Konkurencyjne ceny.

Zapewniamy najwyższa jakość naszych produktów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Strona główna

Profesjonalna obsługa.

Eco House BM zatrudnia tylko profesjonalnych i wykwalifikowanych specjalistów.

Strona główna

Terminowość dostaw.

Czas klienta jest dla nas priorytetem. Zapewniamy szybka i darmowa dostawę powyżej £200 w wyznaczonym obszarze.

Nasz magazyn

Dzięki zapasom magazynowym posiadamy na miejscu wszystkie niezbędne materiały budowlane jak również systemy dociepleń zewnętrznych dostępne od ręki. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać terminom, w których zobowiązaliśmy się dostarczyć towar do klienta.

Kompletne systemy dociepleń

Naszym głównym celem jest dostarczenie Państwu kompletnych systemów dociepleń zewnętrznych. Jako że mieszamy tynki na miejscu zamówienie jest gotowe do odbioru w przeciągu kilkunastu minut. W naszym asortymencie znajdują się tynki akrylowe, silikatowe oraz silikonowe. Oferujemy ponad 400 kolorów do wyboru.

Zainteresowany naszymi produktami?

Odwiedź nasz sklep internetowy i poznaj cały asortyment!

Opinie naszych klientów

Tom Smith
Marcin R.

Profesjonalna obsługa, bardzo duży wybór materiałów. Konkurencyjne ceny.

Mark White
Paweł

Bardzo dobra i profesjonalna obsługa a miła atmosfera sprawia, że zakupy robi się tam z przyjemnością. Wysoka jakość, niskie ceny. Polecam

Barry Olsen
Jacek

Jak najbardziej polecam,fachowa obsługa i dobra znajomość materiałów budowlanych.

Nasi producenci

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

W przypadku pytań zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego po prawej stronie bądź o telefon pod podany poniżej numer. Nasi konsultanci dostępni są do Państwa dyspozycji w godzinach otwarcia sklepu i chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

SKLEP